Polskie tłumaczenia wywiadów (2016)

V Magazine

pic

Koncertowanie w Vegas, nowy album studyjny... A także pozowanie przed obiektywem Mario Testino oraz wywiad dla V Magazine. Britney Spears otworzyła się w rozmowie z dziennikarzem, opowiadając o negatywnych stronach sławy, a także o wierze w Boga i wielu innych rzeczach.

 Flaunt

pic

Dziennikarz, który przybył na rozmowę z Britney Spears, dokładnie zrelacjonował spotkanie z gwiazdą w artykule umieszczonym w magazynie Flaunt. Próby zdobycia szczegółów na temat dziewiątego krążka piosenkarki okazały się być daremne, jednak pozwoliły redaktorowi wyciągnąć kilka wniosków. Podczas dwudziestominutowej rozmowy Brit nie była zbytnio wylewna, jenak nie obyło się przez opowiedzenia o kilku prywatnych sprawach.

 Marie Claire

pic

Britney opowiedziała o swojej randce, którą zalicza do jednej z najgorszych, a także o najlepszej relacji w swoim życiu. Czy piosenkarce odpowiada bycie singielką? Czemu zawdzięcza swoją wysportowaną sylwetkę i czy to sprawia, że czuje się seksowną kobietą? Louise Gannon uchyla rąbka tajemnicy, podając szczegółową relację z rozmowy z gwiazdą.