Mini wywiady Britney dla duńskiej i francuskiej telewizji!
Wpisany przez Belle   

W sieci pojawił się kolejne dwa z serii wywiadów, których Britney Spears udzieliła w połowie września podczas swej wizyty w Wielkiej Brytanii. I tym razem piosenkarka, w rozmowie z dziennikarką duńskiej telewizji Go' Morgen Danmark i francuskiej TF1 opowiedziała o trudach trasy koncertowej Femme Fatale oraz udzieliła kilku rad przydatnych w życiu. "W drodze muszę mieć ze sobą swoją poduszkę, dzięki niej jestem w stanie sypiać naprawdę dobrze. Co jeszcze? Kilka par dresów i butów sportowych" - przyznała Britney z szerokim uśmiechem.

"Trzeba delektować się każdą chwilą i dobrze się bawić" - odparła gwiazda na pytanie o dobre rady. "Pozostać w prawdzie ze sobą. Słuchać swojego wewnętrznego głosu, przystawać za tym, w co się wierzy i nie pozwolić, by duży wpływ na ciebie miały podszepty innych. Być po prostu kimś, kto przewodzi a nie tylko podąża za innymi. Jestem upartą osobą. Wiem, co lubię i czego pragnę. Myślę, że w tym biznesie, to dobra cecha, zatem to, co myślą i mówią inni nie ma na mnie znaczącego wpływu. (...) Chodzi o te małe rzeczy w życiu, które jednak znaczą najwięcej. Sam fakt, że budzisz się rano, masz czas dla siebie - to wyjątkowa rzecz - za to trzeba być wdzięcznym"- skwitowała nasza gwiazda. Rozmowę prezentujemy poniżej. Zapraszamy do oglądania!

Komentarze (7)add comment

UserBrit18 :

UserBrit18
Odpowiadała całkiem płynnie, podobało mi się to, co mówiła... Nie wiem, na ile sama wierzy w swoje słowa i w jakim stopniu pokrywają się one z prawdą (o równowadze, medytacji itd...), ale pokazała tutaj bardzo dorosłą, dojrzałą i mądrą stronę siebie... Oczywiście wywiady, w których się wygłupia są świetne i mogę ich słuchać godzinami, ale takie "na poważnie" też są potrzebne...

P.S. Niektórych, pamiętam, denerwowało powtarzające się info o świeczkach waniliowych, poduszce itd... Zanim spadnie lawina podobnych komentarzy, warto zauważyć, że 1) dziennikarze zadają w sumie w kółko te same pytania... Ciężko liczyć na inną odpowiedź, skoro tysiąc razy każdy się jej pyta, co ze sobą bierze w drogę, skoro już milion razy to usłyszeliśmy... 2) o poduszce wspominała już podczas Onyx Hotel Tour ;P (może i wcześniej, ale akurat jakoś w pamięci mam scenę, gdy zaprosiła kamerę do swojego tourbusa i pokazywała tę swoją podusię smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif )
10:05 - 5.10.2011

JimmyP :

0
Więc: cieszmy się z małych rzeczy...smilies/cheesy.gif
10:24 - 5.10.2011

Hypotrachelion nz :

0
pytaja o to samo bo o nic innego nie mogą, to dlatego wywiady brit są tak ,,wyjątkowe"smilies/smiley.gif to ten sam prezent przepakowany 100 razy.
12:09 - 5.10.2011

Britneyslove :

Britneyslove
Już nawet nie chce mi się oglądać, szkoda że wciąż mówią o tym samym.

Też nie wiem, na ile sama wierzy w swoje słowa i w jakim stopniu pokrywają się one z prawdą... Wszystko jest bardzo komercyjne.
12:45 - 5.10.2011

karloos :

0
Boshe... ona przeczy sama sobie ona sluha swego wewnetrznego glosu?? jasne przeciez to sztab podejmuje decyzje za nia, ale zenada ona chyba jeszcze bierze psychotropy. Tragedia zal mi Ciebie Brit:///
14:05 - 5.10.2011

bicza :

0
Skad wiesz, ze ona nie decyduje o sprawach zawodowych? Dobrze mowi, dowodem jest to, ze krecenie teledysku Criminal w Londynie to byl jej pomysl i nikt jakos z jej timu sie nie sprzeciwil, licza sie z jej zdaniem i to widac. Pozory myla, dlatego dajcie na luz wkoncu i zacznijcie jej wierzyc fani.
17:07 - 5.10.2011

Tomasz! :

Tomi
wg mnie bardzo madrze powiedziala! szacun smilies/smiley.gif
00:31 - 6.10.2011

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy