Tancerze Britney Spears pod urokiem jej słodyczy... / Tweet!
Wpisany przez Belle   

Amerykanin Willie Gomez i Australijczyk Zac Brazenas występują wspólnie z Britney Spears w ramach jej rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me w Las Vegas. Korzystając z prawie 3-miesięcznej przerwy w występach podróżują po Ojczyźnie Brazenasa organizując specjalne warsztaty dla początkujących tancerzy i wszystkich, którzy aspirują, by nimi być marząc, że pewnego dnia będą tańczyć na światowych trasach z najlepszymi.

"Niektórzy myślą, że wystarczy udać się do Los Angeles, by dostać angaż w znaczącym przedstawieniu muzycznym, czy trasie koncertowej popularnego artysty. A to nie odbywa się w taki sposób, przeważnie wcale tak nie jest" - wyznał Zac w rozmowie z dziennikarzem australijskiej gazety Daily Telegraph. "Kluczem do sukcesu jest ciężka praca i wytrwałość [w dążeniu do niego]" - uzupełnił wypowiedź kolegi Willie Gomez. "Jeśli ktoś naprawdę marzy, by zostać zawodowym tancerzem i szczerze kocha taniec, powinien podążyć za swym pragnieniem i zrobić wszystko, by je urzeczywistnić" - dodał.

Panowie, którzy tańczyli m.in. na trasach takich artystek, jak Katy Perry i Kylie Minogue nie uniknęli pytania o tę jedną z największych gwiazd, która na trwałe wpisała się w karty światowego przemysłu muzycznego… O Britney Spears Willie Gomez i Zac Brazenas mogli powiedzieć tylko dobrze ;) "Britney to absolutnie przeurocza dziewczyna, jest naprawdę słodka. Tak właściwie, jest bardzo nieśmiałą osobą" - skwitowali tancerze. Kolejna tura koncertów "Britney: Piece Of Me" w Las Vegas rusza 15 sierpnia. Gomez i Brazenas (widoczni TUTAJ na wspólnym zdjęciu) na pewno będą gotowi!

***

jeanpromotweet

Komentarze (2)add comment

Jas :

0
Britney może i jest słodka ale zrobila sie strasznie leniwa. Tancerze zapierdzielaja nawet podczas przerwy a ta lazi po sklepach, ale przeciez jej prawo, nie?
15:19 - 14.07.2014

Adam-nz :

0
Nie wiem, może jestem dziwny, ale dla mnie mówienie ciągle o kobiecie po 30, że jest 'słodka' jest trochę, hm, "uwłaczające". Tym bardziej, że wiadomo o jaką 'słodkość' chodzi.
16:51 - 14.07.2014

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy