Britney Spears zebrała milion dolarów na pomoc dzieciom chorym na raka!
Wpisany przez YourTheWorstNightmare   

"Zrobiłam wiele rzeczy w mojej karierze, z których jestem dumna, ale z żadnej z nich nie jestem dumna, jak z tego" - stwierdziła Britney Spears w oświadczeniu prasowym opublikowanym na wieść, iż udało jej się zebrać milion dolarów na rzecz Nevada Childhood Cancer Foundation. Kwota ta umożliwi dokończenie budowy kampusu nazwanego na cześć naszej gwiazdy, umożliwiającego kompleksowe badanie i leczenie dzieci zmagających się z chorobami nowotworowymi.

"Moja ciotka Sandra zmarła z powodu raka i wiem, jak dewastujące efekty wywołuje ta straszna choroba na nią poszkodowanych i ich najbliższych, ale kiedy przydarza się ona niewinnym, młodym dzieciom, nie mogę pomyśleć o czymś gorszym. Jestem po prostu wdzięczna, iż mogę pomóc choć w niewielki sposób" - powiedziała Brit. "Chciałabym podziękować NCCF za ich niesamowitą codzienną pracę i wyczekuję otwarcia the Britney Spears Campus of the Nevada Childhood Cancer Foundation, które nastąpi tej jesieni" - dodała wzruszona gwiazda. 

Kwota, przekazana przez piosenkarkę, została zebrana dzięki sprzedaży biletów na jej show Britney: Piece Of Me. Britney od wielu lat wspiera fundację spotykając się z jej podopiecznymi, zachęcając swoich fanów do wpłat na rzecz organizacji czy organizując charytatywny rajd rowerowy. Gratulujemy pięknego gestu i trzymamy kciuki za wszystkich podopiecznych fundacji. 

Komentarze (2)add comment

Misiu :

0
Brawo ! szczytny cel, Britney jest wielka smilies/smiley.gif
11:29 - 11.07.2017

kol33 :

0
Kto jak kto ale Brit ma szczodre dobre serducho i juz wiele razy udowodniła , że potrafi i cche pomagac w dośc solidny sposób. Życzmy sobie mniej potrzeb i więcej chętnych do wspierania róznych akcji charytatywnych :]smilies/wink.gif
20:16 - 11.07.2017

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy