Ogłoszenie trasy już w ten weekend? Szansa na koncert w Krakowie?
Wpisany przez amyseeker   

W sylwestrowy wieczór Britney Spears po raz ostatni stanie na scenie teatru Axix w Las Vegas, by zaprezentować zebranym fanom swój finałowy show trwającej od czterech lat rezydentury koncertowej Britney: Piece Of Me. W tym samym czasie, podczas imprezy Dick Clark's New Year's Rockin' Eve 2018, telewizja ABC pokaże nagrany wcześniej występ naszej gwiazdy. Wczorajszego wieczoru w sieci pojawiły się plotki mówiące o tym, jakoby właśnie po tym występie, piosenkarka miała oficjalnie ogłosić, iż wyrusza w światową trasę koncertową! Mając na uwadze fakt, że Britney zapowiedziała w zeszłym tygodniu udział w festiwalu muzycznym Smukfest 2018, odbywającym się latem w Danii, oraz to, iż od pewnego czasu pracuje nad niejakim "sekretnym projektem", pogłoski te nie wydają być się nieprawdopodobne. Warto również zaznaczyć, że pomijając występ na festiwalu Apple Music w 2016 roku, Europa nie widziała show Britney od ponad 6 (!) lat. 

Tymczasem telewizja ABC za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprezentowała oficjalną zapowiedź sylwestrowej imprezy, podczas której zebrana publiczność oraz telewidzowie będą mogli zobaczyć również występ Britney Spears. Reklama dostępna jest po kliknięciu w poniższą grafikę.

Aktualizacja: Interesujące plotki obiegły również polski Internet. Dotarły do nas informacje (z dotychczas niesprawdzonego źródła), że sztab piosenkarki prowadzi rozmowy na temat przyjazdu do naszego kraju, a dokładnie do Krakowa! Jak myślicie, czy jest szansa, by doszło do pierwszego w historii koncertu Britney Spears w Polsce?

Komentarze (5)add comment

abc :

0
Trasa to dobry pomysł. Britney dała czadu w Azji, więc pora teraz przypomnieć o sobie w Europie
17:49 - 30.12.2017

lol :

0
Oby to była prawdasmilies/smiley.gif
19:01 - 30.12.2017

monia :

0
Mogła by do łodzi przyjechaćsmilies/smiley.gif
10:13 - 2.01.2018

Yas :

0
Yaaaaaaaaaas
09:41 - 4.01.2018

buffy :

0
Woow! Oby oby... Do Krakowa smilies/smiley.gif
20:07 - 14.01.2018

Napisz Komentarz
pomniejsz | powiększ

busy